BMW інвестує $600 млн в один з найбільших автозаводів в світі

На території міста Спартанбергу (США) концерн BMW планує звести один з найбільших складальних заводів з побудованих раніше в країні. Підприємство буде спеціалізуватися на великовузлового промислове складання кросоверів серії X.


Західнонімецький концерн BMW має намір здійснити довгострокові інвестиції в розмірі $ 600 млн. Йдеться про найбільшому автозаводі по збірці кросоверів. За планом підприємство розмістять в штаті Південна Кароліна, це створить робочі місця на рівні 1 тис. Місць. Цехи зведуть в місті Спартанберг, де вже збирають автомобілі BMW, реалізовані згодом на ринку США і інших країнах континенту. За інформацією агентства Reuters, вкладення інвестиційних коштів буде вироблено в період з 2018 по 2021 роки. На майданчику невеликого, раніше побудованого складального заводу, в Спартанберге в 2016 році були випущені 411 тис. Кросоверів BMW X серії.

У найближчій перспективі очікується початок великовузлового складання моделі X3 нового покоління, офіційно автомобіль був представлений в США. Раніше в інтернеті з’явився рендер BMW 6 Series GT , призначеного для американського і європейського ринків.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *