Перевага ювілейного iPhone 8 над Android-флагманами, яку ніхто не помітив

Практично в щоденному режимі в мережі з’являються нові витоки про iPhone 8 – новий смартфон Apple, який може бути офіційно представлений цієї осені. За непідтвердженими даними, новинка отримає новий форм-фактор з 5,8-дюймовим дисплеєм, що займає практично всю передню сторону.

Кнопку «Додому» побачити не можна: вона буде прихована під скляною панеллю разом зі сканером відбитків пальців Touch ID. Відповідно до останніх чуток, подвійна камера iPhone 8 на задній кришці матиме вертикальну, а не горизонтальну орієнтацію. «Горбик», що включає два об’єктива, мікрофон і LED- спалах, злегка виступає над кришкою.

Габарити 5,8-дюймового флагмана складають 143,59 x 70,94 x 7,57 мм. Для порівняння, розміри 4,7-дюймового iPhone 7 досягають 138,3 x 67,1 x 7,1 мм, а 5,5-дюймового iPhone 7 Plus – 158,2 х 77,9 х 7,3 мм. Таким чином, iPhone 8 буде трохи більшим першого, але компактнішим другого.

Інсайдер, відомий під ніком OnLeaks, опублікував рендери, на яких порівняв розміри iPhone 8 з десятьма найпопулярнішими смартфонами. Як з’ясувалося, ювілейний смартфон Apple виявиться одним з найбільш компактних смартфонів на ринку. На ілюстрації крім iPhone 7 і iPhone 7 Plus відображені Galaxy S8, Galaxy S8 +, Pixel, Galaxy Note 7, Nexus 6P, Huawei P10, LG G6 та інші апарати.

iPhone 8 проти Galaxy S8, LG G6 і Galaxy Note 7

iPhone 8 проти iPhone 7 Plus, Galaxy S8 + і Nexus 6P

iPhone 8 проти iPhone 7, Google Pixel і Huawei P10

Якщо чутки виявляться вірними, то iPhone 8 буде крупнішим 4,7-дюймового iPhone 7 при наявності більшого дисплея. При цьому в висоту він буде меншим Galaxy S8 і LG G6. І вже зовсім компактнішою новинка виявиться при порівнянні з Nexus 6P, Pixel XL, Galaxy S8 + і iPhone 7 Plus.

Офіційний показ нового флагмана Apple очікується у вересні цього року. iPhone 8 приписують безрамковий OLED-дисплей, скляний корпус, камеру з функцією 3D-фотозйомки, підтримку бездротової зарядки і функцію розпізнавання осіб користувачів. Як очікується, дебютують три моделі смартфона, з екранами 5,8, 4,7 і 5,5 дюймів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *