В Україні запустили вітчизняну соціальну мережу

В Україні запустили вітчизняну соціальну мережу під назвою “Ukrainians”. Зараз платформа працює в бета-версії, повідомляє “Український інтерес”.

Також користувачам поки доступний не весь функціонал. Сторінки “Новини”, “Повідомлення”, “Друзі”, “Музика”, “Групи” не клікабельні.

“Успіх Ukrainians безпосередньо залежить від вас і вашої активності, тож чекайте наступного функціоналу при досягненні 100 000 зареєстрованих користувачів”, – зазначається на сайті.

На цей момент в соціальній мережі зареєстровано більше 14 тисяч чоловік. Зареєструватися можна за допомогою електронної пошти або профілю в “Фейсбуці”.

Соціальна мережа “Ukrainians” була заснована 17 травня 2017 року акселератором StartupSoft і Олександрою Струмчінською. Першу версію представили 3 червня.

“Місія” Ukrainians “полягає у формуванні безпечного, зручного простору для комунікацій і платформи для створення, розповсюдження та споживання якісного персоналізованого контенту”, – зазначається на сайті.

Нагадаємо, що 15 травня Президент України підписав указ про введення санкцій відносно 1228 фізичних осіб та 468 – юридичних. Серед юридичних осіб згадуються такі відомі соцмережі як “Вконтакте”, “Однокласники”, пошукова система “Яндекс”, Mail.ru.

джерело

Одна думка про “В Україні запустили вітчизняну соціальну мережу

  • 06.06.2017 at 07:31
    Permalink

    Три роки війни знадобилися нашим “Видатним IT-шникам”, щоб розпочати створення відчизняної соцмережі ! Тільки,яка вона буде – питання не одного дня. Розробникам не завадило б розпитати у юзерів, а яку вони хотіли мати соцмережу. Якщо вона буде жорстко контрольована і з “темниками”, як всі наші новостні сайти, то провал буде гарантовано !!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *