Китайські блогери ставлять камери OnePlus 5 і Samsung Galaxy S8 в один ряд

Про підготовлюваний до виходу смартфон OnePlus 5 з кожним днем відомо все більше і більше. Зовсім недавно ми дізналися про те, що пристрій буде працювати під управлінням Hydrogen OS, обладнано процесором Snapdragon 835 і 6 ГБ ОЗУ, і, швидше за все,  отримає 16-мегапіксельну камеру з апертурою f / 1,8 і двома модулями: кольоровим і монохромним. Ну а найсвіжішою новиною “з полів” є те, що OnePlus вирішила протестувати камери майбутнього смартфона, вдавшись до допомоги десяти технічно підкованих користувачів.

OnePlus 5 Camera Testers

Першим про достоїнства камери OnePlus 5 висловився китайський блогер Fertile, який виступив в якості одного з “рецензентів”. Молода людина зазначила, що камера OnePlus 5 дуже потужна і ні в чому не поступається такій як Samsung Galaxy S8. При цьому Fertile не промовив ні слова про те що, подвійна чи все-таки камера у смартфона чи ні. Адже у того ж Galaxy S8, який він використовував для порівняння, основна камера всього одна.

OnePlus 5 Camera Testers 2

Інший блогер зазначив, що якщо мова йде про OnePlus 5, то доречніше для зіставлення наводити не Galaxy S8, а iPhone 7 Plus. Що в деякому роді є черговим натяком на те, що камери у нового девайса буде все ж дві.

OnePlus 5 sketch

Втім, вже зовсім скоро ці суперечки і спекуляції можна буде припинити. До запуску смартфона OnePlus 5 залишилося трохи більше тижня: презентація відбудеться 15 червня.

джерело: gizmochina.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *