5 причин змінити WhatsApp на Viber

На сьогоднішній день WhatsApp і Viber є одними з найбільш популярних сервісів миттєвого обміну повідомленнями. Обидві програми безкоштовні і пропонують схожий набір функцій, зокрема, підтримку шифрування листування, 3G, 4G і Wi-Fi-мереж, платформ Android, iOS і Windows, мають десктопні версії для Windows і Mac, пропонують можливість миттєвого обміну повідомленнями, відправки фото, відео та аудіофайлів, групові чати і підтримують віртуальні помічники Google Now і Siri. Разом з тим, Viber має низку переваг, недоступних WhatsApp.

Підтримка VoIP

На відміну від WhatsApp, який дозволяє безкоштовно здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення тільки абонентам додатки, Viber включає VoIP-функцію Viber Out, завдяки якій користувачі можуть здійснювати міжнародні дзвінки на мобільні та стаціонарні номери телефонів за невелику плату.

Для цього потрібно всього лише поповнити рахунок, використовуючи кредитну карту і платіжний сервіс, і ви зможете зателефонувати будь-якій людині, навіть якщо він не використовує Viber.

Десктопна версія Viber пропонує всі функції месенджера

Десктопні версії WhatsApp для Windows і Mac підтримують тільки функцію миттєвого обміну повідомленнями і при необхідності зробити голосовий дзвінок користувачеві доведеться звернутися до мобільної версії додатка.

У свою чергу, десктопні версії Viber володіють більш широким функціоналом, включаючи Viber Out, і дозволяють здійснювати голосові і відеодзвінки іншим користувачам сервісу. Крім того, крім версій для платформ Windows і Mac, існує також версія Viber для Linux.

Публічні акаунти і чати

Розробники Viber позиціонують сервіс як «самий комплексний досвід спілкування в світі». На підтримку цього твердження Viber розміщує громадські акаунти, доступ до яких можна отримати, натиснувши кнопку «Публічний» внизу додатки. Як правило, це облікові записи брендів або зірок, що служать для публікації новин або взаємодії власників акаунтів з аудиторією Viber.

Ступінь взаємодії користувача з публічним аккаунтом залежить від налаштувань, встановлених адміністратором облікового запису. Деякі акаунти дозволяють відправляти приватні повідомлення або являють собою публічний чат з авторами публікацій. Але найчастіше користувачі можуть тільки переглядати стрічку новин і ставити позначку «Подобається» приглянувшимся публікацій.

Приховані чати

У 2016 році в Viber з’явилася функція «Прихованих чатів», за допомогою якої можна обмежити доступ до листування, захистивши її спеціальним чотиризначним кодом. Для того щоб приховати повідомлення, досить просто відкрити «Налаштування діалогу», вибрати пункт «Приховати» і встановити пароль.

Ігри

Для любителів мобільних ігор Viber пропонує список ігор (Candy Mania (Android / iOS), World Poker Club (Android / iOS), Defenders (Android / iOS), Diamond Rush (Android / iOS)), в які користувачі можуть грати зі своїми друзями, навіть якщо вони не є користувачами Viber.

Джерело: yablyk.com

Не пропустіть: