Samsung хоче «вкрасти» головну фішку iPhone 8

Черговий витік в мережі свідчить про те, що новий флагманський смартфон Samsung отримає ряд просунутих функцій, в тому числі подвійну камеру і сканер відбитків пальців, інтегрований в дисплей смартфона. Судячи з усього, в Сеулі готуються серйозно поборотися з iPhone 8 за споживача.

Опубліковане в інтернеті зображення Galaxy Note 8 демонструє смартфон, схожий на Galaxy S8.

Тобто новинка буде виконана в схожому дизайні, але буде крупніша Galaxy S8 +. За наявними даними, гаджет отримає дисплей діагоналлю 6,3 дюйма з тим же співвідношенням сторін, що і у актуальних флагманів.

Крім того, на ілюстрації позначений 3,5-мм роз’єм для підключення навушників, що може порадувати потенційних власників пристрою. Ще можна звернути увагу на витягнутий модуль камери, який вказує на наявність двох датчиків.

А ось сканера відбитків пальців ніде не видно. Відсутність біометричного модуля по обидва боки Galaxy Note 8 може означати тільки одне: датчик буде вбудований в екран.Передбачалося, що iPhone 8 стане першим масовим пристроєм, дисплей якого буде здатний зчитувати відбитки пальців.

Але якщо Samsung, як очікується, випустить Galaxy Note 8 на кілька тижнів раніше, то їй вдасться випередити Apple.

З чуток, Samsung планувала інтегрувати сканер відбитків в екран Galaxy S8, але не встигла реалізувати.

А у випадку з Galaxy Note 8 у компанії було більше часу і більше можливостей допрацьовувати цю функцію.Варто зазначити, що оприлюднена інформація носить неофіційний характер. Тому немає гарантії того, що описані конструктивні рішення будуть реалізовані у фінальній версії смартфона.

Проте, опубліковані дані заслуговують на увагу.

macdigger.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *