Реліз iPhone 8 відбудеться пізніше, ніж очікувалося

Продажі смартфона iPhone 8 почнуться не раніше жовтня цього року, стверджує один з постачальників компанії Apple, пише TechNews.

З чуток, Apple має намір вивести технологію доповненої реальності на новий рівень, додавши лазерні датчики в iPhone 8. Компанія Finisar, що відповідає за постачання цих компонентів, натякнула, коли варто чекати вихід ювілейного iPhone.

В рамках WWDC 2017 Apple представила ARKit, за допомогою якого розробники зможуть перетворити будь-який iPhone або iPad під управлінням iOS 11 в універсальну платформу для доповненої реальності. Але компанія не планує зупинятися на досягнутому. Впровадження лазера поруч з фронтальною камерою iPhone 8 дозволить пристрою розпізнавати глибину сцени, що в свою чергу може використовуватися для надійної ідентифікації користувачів по особам.

За даними джерел, в iPhone 8 буде використовуватися лазер VCSEL від компанії Finisar. В ході телефонної конференції остання заявила, що одна з великих корпорацій замовила «мільйони VCSEL». Хоча вона не згадала Apple, це єдина компанія, якій може знадобитися така кількість лазерних датчиків.

Якщо відштовхуватися від коментарів Finisar, очікується, що iPhone 8 покажуть у вересні, однак поставки смартфонів почнуться місяцем пізніше. Зазвичай Apple починає продажі смартфона в перший осінній місяць. Затримка з початком продажів новинки може бути пов’язана з дефіцитом ключових компонентів.

Серед основних особливостей iPhone 8 очікується повністю оновлений дизайн, скляний корпус, поліпшені камери, технологія розпізнавання осіб, безрамковий OLED-дисплей і підтримка бездротової зарядки.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *