Названо причини провальної реалізації смартфона LG V20

Низький купівельний попит на смартфон LG V20 обумовлений високою ціною і відсутністю технологічних переваг перед іншими моделями. До такого висновку прийшли аналітики, пише TechNews.


Аналітики спочатку були скептично налаштовані до LG V20, що не віщуючи йому великого успіху ще до початку продажів. На ринку смартфона велика конкуренція, а моделі компаній Apple, Samsung, Xiaomi, HTC відрізняються високою якістю при більш низькій вартості, що робить їх більш привабливими для користувачів.

Класичний LG V20 з високощільним 2К-екраном на 5,7 дюймів реалізується на ринку приблизно за 450 доларів. Аналогічна ціна встановлена ​​на моделі Samsung Galaxy S7 і Xiaomi Mi. У порівнянні з головними конкурентами LG відстає за технічними характеристиками, наприклад не має бічних рамок, працює на чіпсеті Snapdragon 820, хоча є більш потужні процесори, а його акумулятора вистачає максимум на добу.

Представники компанії LG не розповідають про свої плани з модернізації смартфона, тому найближчим часом його позиції на ринку навряд чи стануть ведучими.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *