Відео смартфонів Vivo і Xiaomi з вбудованим в дисплей сканером відбитків може бути фейком

У Мережі давно ходять чутки про те, що iPhone 8 буде позбавлений фізичної клавіші «Додому», а сканер відбитків пальців Touch ID буде вбудований в OLED-дисплей. Це ж пророкували смартфону Samsung Galaxy S8, але виробник не встиг завершити розробку. Зараз же чутки в індустрії стверджують, що першим смартфон з вбудованим в екран дактилоскопічний датчиком випустять китайські виробники.

На цьому тижні вийшло відео, на якому зображений новий смартфон Vivo , оснащений оптичним сканером відбитків пальців, розташованим під поверхнею дисплея. Пізніше був показаний ролик, в якому користувач знімає блокування з смартфона Xiaomi Mi 6, приклавши палець до дисплея.

Проте, аналізуючи дані сюжети, зароджуються певні сумніви з приводу реального застосування оптичного модуля в обох пристроях. У ролику нам показують, як користувач знімає блокування з смартфона простим дотиком пальця до екрану. Розблокування супроводжується відповідною анімацією.

Як відомо, сканер Xiaomi Mi 6 вбудований в кнопку «Додому». Ходять припущення, що на відео продемонстрована ще не випущена версія Xiaomi Mi 6 Plus, проте габарити гаджета свідчать про протилежне.

Більш просте пояснення звучить наступним чином: автор ролика використовував спеціальну прошивку або тему оформлення, які замінюють повідомлення «Натисніть, щоб розблокувати» на зображення відбитка пальця.

Такий же прийом могли використовувати у випадку зі смартфоном Vivo.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *