Аналітики: у ювілейного iPhone 8 немає шансів повторити успіх iPhone 6

Контрактні постачальники Apple вже запустили масове виробництво компонентів для iPhone 8. Про це на минулому тижні повідомило видання DigiTimes, відоме своїми зв’язками з джерелами в ланцюжку поставок. Аналітики Barclays скептично налаштовані щодо ринкового успіху ювілейного флагмана Apple, що, на їхню думку, відіб’ється на курсі цінних паперів компанії, пише TechNews.

За оцінками спостерігачів, в сегменті смартфонів дорожче 700 доларів виникла стагнація, а відсутність істотних проривів в можливостях пристроїв не буде стимулювати користувачів на заміну наявних апаратів.

У I кварталі 2017 року частка смартфонів вартістю понад 700 доларів в загальній структурі виручки ринку скоротилася з торішніх 33% до 29%. У тому ціновому діапазоні, який можна умовно назвати «середнім», «яблучна» продукція ще сильніше втрачає позиції. Наприклад, в Піднебесній її частка скоротилася за рік з 31% до 15% під тиском продукції місцевих брендів.

Запуск iPhone 8 навряд чи поверне обсяги продажів мобільних пристроїв Apple до зростання на 10-15%, упевнені експерти. У Barclays вважають вихід iPhone 6 в 2014 році найбільш впливовим з точки зору зростання акцій каліфорнійського гіганта.

Цінні папери Apple в середньостроковій перспективі вичерпали майже весь потенціал зростання, і після виходу iPhone 8 вони можуть подешевшати, впевнені аналітики.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *