Вбудований в екран сканер відбитків засвічує дисплей смартфонів

З чуток, Apple має намір впровадити в новий iPhone 8 інноваційний сканер відбитків пальців, який буде вбудований в екран смартфона. Але на шляху у розробників стоїть серйозна проблема, пов’язана з яскравістю екрана, пише TechNews.

Джерело в індустрії стверджує, що інтегрований в дисплей біометричний модуль призводить до дисбалансу яскравості. Область зі сканером виглядає помітно яскравіше іншого екрану. Саме тому цього сканера може не виявитися в смартфоні Galaxy Note 8.

Ілюстрація до статті була створена в графічному редакторі, однак, як стверджується, вона приблизно відображає дану проблему. Область, під якою знаходиться сканер відбитків, є занадто яскравою, і виробники ніяк не можуть збалансувати яскравість дисплеїв з вбудованим сканером відбитків пальців.

В даний момент немає інформації про те, наскільки поширеною є проблема, але висловлюється припущення, що у виробника вже вийшло створити прототип дисплея, яскравість якого ідеально збалансована. Тільки поки що відсоток браку при виробництві екранів з вбудованим сканером відбитків пальців залишається занадто високим.

З чуток, технологія не буде готова для масового виробництва до кінця цього року. Можливо, її комерційне втілення ми побачимо тільки в наступному році.

Минулого тижня ми писали, що першими інтегрований в екран сканер відбитків пальців продемонстрували китайські виробники . У соцмережах навіть з’явилося відеоролик смартфона vivo, який нібито розблокували натисканням пальця на дисплей.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *