Топ-7 потужних смартфонів, до яких варто придивитися в 2017 році

Стильний сучасний дизайн, висока продуктивність, корисні інтелектуальні функції – маркетологи інтернет-магазину «Алло» підготували шорт-лист потужних смартфонів, до яких варто придивитися в 2017 році. Список формують флагмани Apple, Samsung, Huawei, HTC і OnePlus.

iPhone 7 Plus – титулований лідер

Грамотна реалізація технічних нововведень в поєднанні з витонченим зовнішнім виглядом – iPhone 7 Plus, він являє собою вершину еволюції модельного ряду Apple iPhone. Призначено пристрою чотирьохядерний процесор A10 Fusion, здвоєний фотомодуль і захист від вологи і пилу за стандартом IP67.

Samsung Galaxy S8 – міць інновацій

Принципово новий форм-фактор дозволяє цілком поринути в світ мультимедійної реальності. Безрамковий 5.8-дюймовий Infinity-дисплей з елегантно вигнутими краями створює ефект повного занурення в контент. Що стосується апаратної конфігурації, то тут використаний швидкий 10-нм процесор – для ефективної роботи смартфона в будь-якому сценарії використання.

Samsung Galaxy S8 Plus – сама досконалість

Для повсякденних завдань, для творчості, для розваг – старший флагман лінійки Galaxy S8 демонструє вражаючу практичність у поєднанні з розширеними функціональними можливостями. Барвистий 6.2-дюймовий Super AMOLED-дисплей займає практично весь простір передньої панелі смартфона. Контент, який демонструють на екрані, відрізняється реалістичністю і чіткістю. Підтримка стандарту безпеки IP68 гарантує безкомпромісну захист від пилу і вологи.

Apple iPhone 7 – витончений, стильний, потужний

Розкішний unibody-дизайн і фантастична працездатність – внутрішнє можливості апарату вражають не менше, ніж зовнішній вигляд. Які б сучасні ігри і мобільні додатки не використовувалися, створений за технологічною нормою 10 нм чотирьохядерний процесор забезпечує високу швидкість. Крім того, у iPhone 7, значно поліпшені аспекти безпеки і розширені можливості аудіо.

HTC U11 – естетичний дизайн

Скляний «переливається» дизайн, унікальна камера з функцією HDR Boost, надшвидкий процесор Snapdragon 835 – пристрій являє собою грамотне втілення революційних рішень. Смартфон надійно захищений від вологи і пилу за стандартом IP67. Інтуїтивний спосіб управління Edge Sense забезпечує абсолютне взаєморозуміння між користувачем і телефоном.

Huawei P10 – стандарт стилю

huawei-p10

Смартфон отримав барвистий 5.2 “FHD-дисплей для комфортної роботи і яскравих розваг. Ультратонкий смартфон створює приголомшливі портретні знімки і кадри на видаленні – результат впровадження подвійної камери Leica.

OnePlus 3 – естетика передових технологій

Пристрій являє собою гармонійне поєднання інновацій та елегантного дизайну. Продуктивна апаратна частина сприяє швидкій завантаженні додатків і плавній роботі смартфона в багатозадачному середовищі. Яскравий 5.5 “Optic AMOLED-дисплей дозволяє візуально оцінити всю міць, вміщену всередині тонкого гаджета.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *