Стали відомі подробиці про ще одну революційну функцію iPhone 8

iPhone виділяються на тлі Android-смартфонів, крім іншого, якісною камерою для зйомки фото і відео. Це й не дивно, адже над камерою «яблучного» смартфона працює великий штат фахівців. Ще кілька років тому голова Apple Тім Кук говорив, що в цю команду входить 800 співробітників, зараз напевно більше. З чуток, Apple веде розробку нової камери для iPhone 8, яка дозволить створювати 3D-фотографії і ідентифікувати користувачів по особам. Але, як виявилося, це не єдина інноваційна функція в прийдешньому смартфоні.

Ще одне цікаве нововведення в iPhone 8 було розкрито завдяки iOS 11. Відкриття зробили експерти, які вивчили представлену на WWDC систему Core ML, яка здатна самостійно навчатися за допомогою штучного інтелекту, завдяки чому може розпізнавати обличчя на фотографіях «в шість разів швидше конкурентів». Завдяки новому фреймворку iPhone 8 зможе розпізнавати об’єкти, які знаходяться перед камерою смартфона.

Зараз пристрої Apple не знають різницю між молотком, смартфоном і хот-догом. Але завдяки Core ML вони легко можуть впоратися з цим завданням. Програмісту Крісу Грінінг вдалося «навчити» iPhone розпізнавати речі, які потрапляють під приціл камери, за лічені секунди.

Розробник підключив камеру iPhone до відкритій платформі машинного навчання Apple, яка працює за технологією Vision Kit. Грінінг описав поетапний процес створення коду в своєму блозі.

На відео можна помітити, що в більшості випадків гаджет правильно розпізнає предмети: він дізнався викрутку, пляшку і лінійку. Що характерно, програма розпізнає iPhone як пристрій компанії Apple, але вона на 90% впевнена, що це iPod. Серед інших запропонованих варіантів: телефон, модем і динамік. Для інструменту, який виконує обробку на смартфоні без відправки даних на сервер, це відмінний результат.

Подібні сервіси демонструвалися ще багато років тому. Але по-справжньому працює програмного забезпечення, яке дійсно можна було б використовувати в повсякденному житті, просто йдучи по вулиці, поки не було. Можливо, iPhone 8 стане першим.

Анонс нового ювілейного флагмана Apple очікується 17 вересня. Судячи з останніх чуток, старт продажів iPhone 8 може затриматися до жовтня 2017 року. Залишається чекати.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *