Акції виробника iPhone оновили рекорд

Акції компанії Hon Hai Precision Industry (бренд Foxconn), що займається контрактним виробництвом iPhone та іншої споживчої електроніки, досягли рекордної позначки після того, як аналітики підвищили цільову вартість цінних паперів.

До закриття Тайванської фондової біржі в понеділок, 26 червня, акції Foxconn подорожчали на 6,7% щодо попередньої торгової сесії і зупинилися на рівні 120 тайваньських доларів (близько 4 доларів США). З початку поточного року котирування компанії підскочили приблизно на 43%.

У понеділок індекс Taiex зріс на 1%, а з початку року – на 13,2%, чому значною мірою сприяли позиції технологічних компаній, на кшталт Foxconn, на частку якої припало 17% приросту всього індексу. Найбільший внесок (33%) в підйом Taiex вніс контрактний напівпровідниковий виробник Taiwan Semiconductor Manufacturing Company. Його акції подорожчали на 1,9% 26 червня 2017 року, передає видання The Financial Times.

Біржовий підйом Foxconn стався після того, як аналітики Daiwa підвищили прогноз по цільовій вартості цінних паперів компанії з 118 до 130 тайваньських доларів.

Минулого тижня акції Foxconn дорожчали на тлі заяви засновника компанії Террі Гоу (Terry Gou) про плани по будівництву заводу в США за 10 млрд доларів. У січні він же говорив про інвестиції в американське підприємство в 7 млрд доларів. Ця фабрика буде виробляти дисплеї для різної електроніки.

Новий завод Foxconn в США обіцяє стати “розумним” (використовувати технології штучного інтелекту) і “зеленим” (енергоефективним). Він створить понад 10 тисяч робочих місць. Також Foxconn планує сформувати в США мережу поставок комплектуючих для своїх потреб.

Foxconn постійно розширює виробництво за межами своєї основної бази в Китаї, а також інвестує в нові сфери технологій, заявив Гоу. Він пообіцяв інвесторам, що продовжить боротьбу за покупку виробництва чіпів пам’яті Toshiba, незважаючи на те, що правління японського конгломерату вже заявило про своє явному перевагу заявці консорціуму на чолі з японськими компаніями, підтримуваними урядом країни.

У першому кварталі 201 7 року чистий прибуток Foxconn склала 28,16 млрд тайванських доларів, що на 2,14% перевищує результат річної давності. Виручка компанії піднялася на 1,78%, до 975,04 млрд тайванських доларів. Більше 50% виручки Foxconn забезпечують замовлення Apple.

Джерело: dailycomm.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *