Samsung офіційно представила Galaxy S8+ в кольорі «рожеве золото»

Samsung представила нову модифікацію флагманського смартфона Galaxy S8 +. Від оригінального варіанту новинка відрізняється кольором корпусу – пристрій забарвлене в рожевий колір, пише TechNews.

Після виходу iPhone в корпусі «рожеве золото» дану забарвлення стали впроваджувати і виробники Android-смартфонів. Тренд підхопила південнокорейська компанія.

Перші повідомлення про підготовку такої моделі надійшли на початку червня . Samsung вважає, що колір «рожеве золото» є дуже природним і гармонійним, створює відчуття комфорту. Відтінок переливається і блищить, як ніби освітлене зсередини скло, надаючи Galaxy S8 вишуканий і заспокійливий дизайн, стверджують в компанії.

У Apple смартфони в даному колірному виконанні називаються Rose Gold. Назва у Samsung Galaxy S8 – Rose Pink (на російський «pink» і «rose» стосовно до квітів переводяться однаково). Технічні характеристики рожевого Samsung Galaxy S8 + такі ж, як у смартфона інших квітів.

Поки рожевий флагман буде доступний тільки на Тайвані. Однак спостерігачі припускають, що з часом Samsung випустить пристрій і в інших країнах. Крім того, може вийти пофарбована в такий же колір модель Galaxy S8.

На офіційній презентації Galaxy S8 компанія заявляла про 5 колірних версіях – чорною, золотистої, блакитний, сріблястою і лілового. Але насправді на переважній більшості ринків представлені лише чорна, бузкова і золотиста. Чи будуть рожеві Galaxy S8 і Galaxy S8 + так само «невловимі», як і блакитні – поки невідомо.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *