Безрамкова краса: нові фотографії дозволяють порівняти iPhone 8 з iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Зараз вже немає ніяких сумнівів в тому, що iPhone 8, дисплей якого буде займати практично всю фронтальну сторону, позбудеться кнопки «Додому». Саме під нею раніше знаходився сканер відбитків пальців. За рахунок безрамкового дизайну Apple вдалося вмістити величезний дисплей діагоналлю 5,8 дюймів в компактний корпус мобільного пристрою, пише TechNews.

Відомий автор витоків Веніамін Гескін опублікував цікаве порівняння розмірів iPhone 8 з нинішніми смартфонами Apple. На фотографіях ви знайдете порівняння новинки з iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

iPhone 8 був роздрукований на 3D-принтері і прикритий захисної скляною панеллю, яка продається в інтернет-магазинах. Під скло помістили роздруковану фотографію.Звичайно, ж порівняння з «сімками» було зроблено, враховуючи фізичні розміри, зазначені на опублікованих кресленнях iPhone 8.

Варто розуміти, що «iPhone 8» – це робочий варіант назви продукту. Смартфон буде випущений під іншою назвою, але під якою саме, нам ще належить дізнатися. З чуток, це може бути «iPhone Pro», або просто «iPhone».

Офіційний показ новинки очікується 17 вересня.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *