Популярні веб-браузери зійшлися в тесті автономності

Разом з операційною системою Windows 10 компанія Microsoft також представила повністю новий веб-браузер Edge. Ось уже другий рік редмондска корпорація заявляє про те, що коли справа доходить до споживання енергії, то Edge є кращим вибором, якщо для вас важливо час автономної роботи ноутбука. Компанія проводила численні тести, доводячи, що Edge є більш енергоефективним в порівнянні з іншими браузерами. Автор YouTube-каналу Linus Tech Tips вирішив провести власне розслідування, щоб дізнатися, чи дійсно потрібно відмовлятися від улюбленого браузера на користь Edge, якщо автономність має вирішальне значення для вас.

Для тесту блогер взяв чотири повністю ідентичних ноутбука Dell Inspiron. Він видалив з них всі встановлені програми забезпечення, відключив оновлення та віртуального помічника Cortana, щоб під час тестів ніщо не вплинуло на підсумковий результат. Двічі запустивши тест автономності PCMark 8, він отримав приблизно однакові свідчення. Після цього на всіх ноутбуках були запущені однакові додатки і посилання в браузері, що відображають повсякденне використання комп’ютера. При цьому гучність і яскравість екрану були виставлені на 50%.

Для остаточної перевірки блогер запустив на всіх чотирьох девайсах відтворення онлайн-відео в браузері Edge. Несподівано два комп’ютера відключилися на півтори години раніше решти двох, хоча вони працювали в ідентичних умовах. Щоб з’ясувати причину такої дивної поведінки, блогер почав запускати цей же тест, використовуючи різні браузери на кожному ноутбуці.Розкид в результатах виявився досить великим.

Microsoft Edge

Але коли на всіх ноутбуках запустили Opera, то вони пропрацювали приблизно однаковий час.

Google Chrome Opera

У плані продуктивності всі браузери також мало чим відрізняються один від одного.

Microsoft Edge

За підсумками всіх тестів найкращі показники автономності все ж у Chrome від Google. При цьому очевидного переможця з явною перевагою над іншими виділити вкрай складно.

Microsoft Edge

джерело: mspoweruser.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *