Китайці раніше Apple представили смартфон з вбудованим в екран сканером відбитків (відео)

Apple, як відомо, має намір розмістити сканер відбитків пальців під дисплеєм iPhone 8. Але несподівано для багатьох першим цю технологію продемонстрував китайський Android-виробник.

На офіційному YouTube-каналі Vivo з’явився тизер смартфона з вбудованим в дисплей біометричним модулем.

Датчик розміщений за дисплеєм в горизонтальному положенні але сенсор відповідає лише невеликій ділянці екрана. Було б зручніше мати можливість розблокувати телефон, доторкнувшись пальцем в будь-якому місці екрану. У Vivo відзначили, що це здорожчали б виріб, але цілком можливо, що датчик все ж буде куди більше звичайного – здатністю розпізнавати відбитки пальців наділять нижню половину екрану.

Коли Vivo почне продаж смартфона, невідомо. Раніше компанія Qualcomm представила свої нові ультразвукові дактилоскопічні датчики, які можна розміщувати за екраном OLED товщиною до 1,2 мм. Ймовірно, в смартфоні Vivo використовується датчик цього виробника.

В Qualcomm раніше заявили, що перші серійні пристрої з датчиками для сканування відбитків крізь скло і метал вийдуть в першій половині 2018 року. Датчик для сканування через дисплей буде доступний OEM-виробникам в кінці 2017 року.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *