Samsung побудує найбільший в світі завод з виробництва OLED-дисплеїв

Samsung має намір побудувати найбільший в світі завод з виробництва OLED-дисплеїв, повідомляє The Investor з посиланням на інформовані джерела. Це добре поєднується з тим фактом, що в нових iPhone 8, як очікується, будуть використовуватися екрани на органічних світлодіодах.

Фабрика під назвою A5 буде включати два основних корпуса, розташованих в південнокорейських містах Чхонан і Асан (провінція Чхунчхон-Намдо). На підприємстві планується щомісяця випускати від 180 000 до 270 000 OLED-панелів, що майже на 30% більше обсягу виробництва на найбільшому на даний момент заводі Samsung – A3.

Обсяг інвестицій складе близько $ 20 млрд. Якщо процес почнеться в цьому році, то завод може запрацювати на повну потужність в 2019 році.

Раніше на цьому тижні повідомлялося, що Apple ризикує зіткнутися з дефіцитом iPhone 8 на старті через проблеми з виробництвом OLED-дисплеїв. До офіційного анонсу смартфона, запланованого на вересень, Samsung Display зможе поставити лише 3-4 мільйони OLED-панелей. У зв’язку з цим є побоювання, що Apple не вдасться до кінця року продати 50-60 мільйонів iPhone 8, як прогнозувалося раніше.

Як очікується, новий флагман буде обладнаний 5,8-дюймовим OLED-дисплеєм, бездротовою зарядкою і отримає корпус зі скла і металу. Він вийде в вересні разом з iPhone 7s і iPhone 7s Plus, які будуть задовольнятися LCD-екранами.

На даний момент Samsung Display продовжує домінувати на ринку OLED-дисплеїв. Аналітики оцінюють частку компанії в сегменті дисплеїв для смартфонів і планшетів за підсумками 2016 року в 96,7%.

LG Display має намір потіснити Samsung на світовому ринку OLED-дисплеїв для смартфонів і вже робить конкретні кроки в цьому напрямку. Компанія домовилася про постачання дисплеїв китайської Xiaomi і веде переговори з цього ж приводу з іншими вендорами з КНР.

LG Display розраховує вийти на щомісячний обсяг випуску близько 120 тисяч OLED-панелей, що приблизно відповідає половині сьогоднішніх поставок таких екранів компанією Samsung Display.

Представники Samsung відмовилися прокоментувати дану інформацію.

Джерело: macdigger.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *