Названо найбільш провальний смартфон Apple

Американські експерти в честь 10-річного ювілею iPhone провели аналіз успішності кожної випущеної на ринок моделі і назвали найбільш невдалий смартфон компанії Apple.

Всупереч припущенням, самим неуспішним з точки зору ринкових показників виявився не пластиковий iPhone 5c. Найгіршим у фінансовому відношенні для компанії виявився iPhone 5, який був представлений в 2012 році.

Новинка отримала більший 4-дюймовий екран замість 3,5-дюймового у попередника. Однак в день прем’єри пристрою акції Apple зросли у вартості тільки на один відсоток, що стало гіршим результатом за багато років.

iPhone 5 не зміг принести компанії великого прибутку після року продажів. Серед головних недоліків моделі названі нові фірмові карти Apple, з якими поставлявся апарат на ринок. У них було безліч недоліків і помилок, а тривимірне покриття бажає кращого.

Інший недолік iPhone 5 – док-роз’єм нового типу Lightning, який викликав масу нарікань від шанувальників Apple. Власники «яблучних» смартфонів звикли до універсальності всієї продукції. В результаті їм довелося купувати адаптери для автомобілів і модулів підключення до всіх можливих девайсів.

З виходом iPhone 5 компанія Apple збільшила дисплей, і багато додатків виявилися неоптимізованими. Через те, що компанія тримала параметри апарату під найсуворішим секретом, розробники додатків просто не встигли оперативно переробити ПО під екран «п’ятірки».

Також Apple перейшла на карти nano-SIM – новий ультракомпактний варіант SIM-карт. Власникам iPhone 5 довелося переходити на інших «сімки», як це було після виходу iPhone 4 зі слотом micro-SIM.

Нарешті, ще один недолік iPhone 5 – спірний дизайн. Відмова від скляної задньої панелі і зменшення товщини передньої змусили Apple змінити дизайн металевого обода, оперізувальний смартфон з торця. Його краї зробили скошеними. І хоча це виглядає чудово на чорних примірниках смартфона в цих місцях покриття мало властивість злазити, оголюючи сріблястий алюміній.

Джерело: macdigger.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *