У Viber з’явилися унікальні функції

Розробники месенджера Viber оновили доповнення для чатів, за допомогою яких користувачам надається швидкий доступ до сторонніх ресурсів в ході листування. У Viber інтегрували ще кілька великих сервісів, включаючи YouTube, повідомляє портал 4PDA, пише TechNews.

Завдяки оновленням користувачі зможуть шукати, відправляти і відтворювати відеоролики безпосередньо у вікні листування. Крім того, з’явилася можливість шукати музику через сервіс Spotify.

Інтеграція сервісу Vice дозволить користувачам в один клік дізнатися про актуальні події та новинки в сфері культури і мистецтва.

«Історії, які ми розповідаємо в Vice – прекрасна основа для будь-якої розмови, так що не дивно, що ми хочемо зробити читання наших статей максимально простими і зручними для всіх 800 мільйонів користувачів Viber», – наводить портал слова директора з розвитку та бізнес-стратегії Vice .

Варто відзначити, що в число сервісів, інтегрігрованних в месенджер, увійшов і Booking.сom. Розробники вважають, що тепер користувачам стане зручніше планувати поїздки. Вони також зможуть ділитися інформацією про готелі зі своїми майбутніми попутниками.

У Viber планують інтегрувати, крім перерахованого вище, GIPHY, Guggy і Getty Images. Нові функції будуть додаватися поступово і стануть доступні протягом декількох днів. Розробники мають намір в найближчому майбутньому запустити локальні сервіси в декількох регіонах, включно з Україною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *