Новий витік підтвердив найочікуванішу фішку iPhone 8

Блогер Бенджамін Гескін, відомий по організації витоків, виклав у своєму Twitter-акаунті фотографії фронтальної панелі, нібито призначеної для iPhone 8, який готує зараз Apple до випуску. Знімок прояснив деякі найбільш спірні моменти щодо майбутнього флагмана.

Фотографія підтверджує вкрай тонкі рамки по краях екрану iPhone 8, практично повна відсутність рамок зверху і знизу. У нижній частині відсутній виріз для кнопки Home зі сканером відбитків пальців. Зверху можна бачити технологічний отвір для камери і набору сенсорів.

Другий момент – сканер відбитків пальців. Судячи по знімку, апарат втратить окремий біометричний модуль, який помітний на фотографії передньої рамки iPhone 7. Функції модуля візьме на себе сенсорний екран смартфона.

                                                              iPhone 8

Цього року виповнилося 10 років з моменту виходу першого iPhone, тому аналітики пророкують наймасштабніше оновлення пристрою. Можливо, настільки масштабне, що він навіть отримає нове ім’я. Спостерігачі говорять про «iPhone X», «iPhone Pro» або «iPhone Edition» за аналогією з «розумними» годинниками Apple Watch. Поки новинку прийнято умовно називати iPhone 8.

Новий смартфон Apple буде базуватися на потужній платформі Apple A11 Fusion з 3 ГБ оперативної пам’яті. Завдяки OLED-технології дисплей апарату отримає більш насичені кольори, глибокі відтінки чорного, а також поліпшену енергоефективність в порівнянні з LCD-панелями попередників.

                                                                iPhone 7

Що стосується припущення про бездротові зарядки в пристрої, то вони підкріплені деякими фактами. Зокрема, пов’язаними з партнерами Apple – компанією Energous, яка розробила власну технологію, що дозволяє заряджати пристрої на відстані до 5 метрів від джерела.

Чи збудуться прогнози аналітиків, дізнаємося восени.

Джерело: macdigger.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *