Фанати Xiaomi, готуйтесь! Чим здивує нова версія MIUI 9

Минулого тижня з’явилися чутки, що компанія Xiaomi представить новий флагманський смартфон Mi Note 3 та дев’яту версію фірмової прошивки MIUI в червні.

Згідно з новою інформацією її вихід дещо затримають. Наразі про MIUI 9 відомо мало. Кілька місяців тому компанія помилково розіслала виробникам додатків електронні листи із зазначенням того, що в новій прошивці з’являться функції поділу екрана та “картинка в картинці.

Остання функція дозволить дивитися відео в невеличкому вікні, розташованому поверх відкритої програми. До слова, раніше Google оголосила, що така функція з’явиться в Android O та буде підтримуватися на системному рівні.

Другим нововведенням MIUI 9 стане режим багатовіконності. Користувачі зможуть працювати одночасно з двома додатками. Ця функція доступна на всіх пристроях з Android 7.0 та вище.
Також з’явилася інформація, що Xiaomi дасть можливість користувачам видаляти системні програми, а також буде вбудована функція запису відео з екрана пристрою.

Згідно з новими даними, анонс MIUI 9 відбудеться в липні, а світовий реліз – в серпні. Оновлення отримають власники Mi6, Mi5C, Mi Mix, Mi Note 2, Redmi Note 4X, Redmi Note 4, Mi4C, Mi4S, Mi5, Mi5S, Mi5S Plus і Mi Pad 3.

Джерело: gizchina.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *