Mercedes-Benz створив конкурента акумулятора Tesla

Німецька автомобілебудівна компанія Mercedes-Benz створила конкурента акумулятора Tesla. Нова розробка буде розрахувала для домашнього використання, повідомляє “Лайф” .

Як стало відомо журналістам, система Tesla Powerwal, яка дозволяла власникам запасати електроенергію для подальшого використання будинку, з’явиться повноправний конкурент. Компанія Mercedes-Benz планує випустити блок під назвою Energy для власників приватних будинків.

Якщо один акумулятор літій-іонного типу здатний запасти до 2,5 кВт / ч, то Mercedes-Benz Energy дозволяє одночасно використовувати до восьми таких батарей і розширити сховище електроенергії до 20 кВт / год. У прес-центрі компанії розповіли, що в подальшому можливо і виробництво акумуляторів зі збільшеною ємністю, але вже для використання в промислових цілях.

Картинки по запросу Tesla Powerwall

Вартість нового конкурента Tesla від компанії Mercedes-Benz буде залежати від комплектації. Покупець зможе вибрати для себе оптимальний продукт з відповідним кількістю додаткових сонячних батарей і осередків, а також необхідним видом інвертора і системи управління енергоспоживанням. У вартість увійдуть і послуги з установки пристрою від сертифікованого фахівця.

Відзначимо, що базова комплектація Tesla Powerwall з нової лінійки, який дозволяє запасати до 13,5 кВт / год досягає вартості в 5,5 тис. доларів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *