«Укравтопром» назвав 10 травневих бестселерів автомобільного ринку України

«Укравтопром» опублікував топ-10 травневих бестселерів автомобільного ринку України. Кращою маркою стала Toyota, а кращою моделлю – KIA Sportage.


Український авторинок демонструє зростання продажів. За травень нинішнього року кількість проданих автомобілів зросло в півтора рази в порівнянні з травнем 2016 і склало 6600 одиниць. Сумарний попит на нові авто за минулі п’ять місяців збільшився на третину, українці купили 30 000 машин.

Найбільш продаваним брендом травня стало Toyota з 882-ма реалізованими автомобілями, що склало приріст в 62%. Другий рядок рейтингу зайняв Renault: 709 авто і + 71%. Наступним брендом-бестселером стала Skoda з травневим показником в 548 проданих транспортних засобів, що виріст склав на 90% продажу.

Далі в топ-10 потрапили бренди KIA, Volkswagen, Nissan, Hyundai, Peugeot, Ford і Mercedes-Benz. Всі вони, крім Volkswagen, продемонстрували зростання продажів в травні, причому показник Peugeot виріс майже вп’ятеро. Серед окремих моделей найпопулярнішою стала KIA Sportage – за травень жителі України придбали 311 примірників.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *