Aston Martin представить лімітовану серію Vantage AMR

Aston Martin представить лімітовану серію моделі Vantage AMR. Сумарно планується зібрати всього 300 одиниць в форматі спеціальної збірки в честь великих успіхів в рамках гонок GT. Спорткари беруть участь в змаганнях стандарту GTE, GT3, GT4, пише TechNews.


Спецверсія отримає двигун V8 Vantage на 430 «коней» або V12 на 600 к.с .. У комплекті з цими силовими агрегатами стане працювати 7-ступінчаста секвентальна КПП, опціонально можна придбати «механіку» на 6 або 7 ступенів. Для купе передбачена з чотирьох забарвлень: Ultramarine Black, Stratus White, Scintilla Silver, Zaffre Blue. Інтер’єр новинки буде оброблений за допомогою шкіри і алькантари. При цьому для кожного забарвлення передбачені свої унікальні поєднання. Додатково можна замовити розширену обробку екстер’єру і салону з використанням карбону.

Покупцям запропонують 3 варіанти легкосплавних 5-спицьових дисків, купуючи V8 Vantage AMR і 10-спиць – V12 Vantage AMR. Набір Halo Pack відкриє клієнту доступ до кольору кузова Stirling Green і акценту Lime Green, а також оформлення в стилі гоночної версії Aston Martin Vantage GTE. Пакет опцій AMR Aero Kit передбачає отримання розширеного аеродинамічного обважування з вуглепластика. Можна зробити замовлення дисків в стилі концепт-кара AMR Pro Concept, а також титановий вихлоп.

Крім автомобілів Aston Martin представив лінійку додаткових товарів: набір сумок, екшн-камеру, гоночний шолом. Відзначимо, що бренд AMR дебютував в березні 2017 го під час женевського автосалону в якості лейбла для «заряджених» моделей виробника, які виступають в ролі перехідних версій для повноцінних гоночних авто. Vantage AMR буде реалізуватися в варіантах з відкритим верхом і версії купе, а кількість складе 100 одиниць для V8 Vantage і 200 – для V12 Vantage.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *