У Лондоні в 2019 році з’являться безпілотні таксі

У Великобританії Міністерство у справах бізнесу і транспорту затвердило і частково профінансувало проект, спрямований на створення безпілотних машин, особливо британського пасажирського транспорту. Такі таксі з’являться вже в 2019 році.

На розробку і тестування автомобілів з безпілотним управлінням департамент виділив 12,8 мільйона фунтів стерлінгів. Витрачати ці кошти на науку буде консорціум, членами якого є компанії FiveAI, Direct Line, Transport for London, Transport Research Laboratory, а також Оксфордський університет. Крім державних коштів, в проект будуть вливатися приватні інвестиції. Якщо робота піде за планом, то в 2019 році консорціум створить і презентує систему безпілотного керування транспортним засобом, а також надасть всю необхідну документацію, щоб клієнт зміг ознайомитися з умовами страховки, протоколом безпеки та іншої необхідної інформацією.

Повідомляється, що тест-драйв “розумного” таксі буде проводитися не тільки в Лондоні, але і за його межами. Очікується, що нововведення дозволить полегшити рух пасажирів громадського транспорту в годину-пік. У столиці Великобританії вже щосили тестують “інтелектуальний” Nissan, а по вулицях Грінвіча курсує аналогічний шатл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *