Amazon планує створити дрон, який говорить

Відповідно до патенту, поданої в Управління по патентах і товарних знаків США, Amazon розглядає можливість створення дронів, які говорять. Тепер, якщо дрон несправний і буде приземлятися, він зможе попередити людей про неполадку і просити відійти.

Відповідно до патенту, безпілотники Amazon зможуть «вести діалог з господарем, щоб запросити інформацію і/або відповісти на питання». Це означає, що компанія не тільки думає про потенційні аварії, але і може дозволити клієнтам перепланувати доставку. Наприклад, в разі, якщо ви запрограмували дрон доставити щось, але ваші плани змінилися, і ви забули скасувати команду і бачите, як дрон відлітає. Було б дуже зручно, якби ви могли крикнути йому, що хочете скасувати замовлення.

Цей патент навіть враховує нещасні випадки і детально розповідає про те, як споживачі могли б допомогти в таких ситуаціях. Amazon дає зрозуміти, що бездоганні на 100% поставки не гарантуються. Поки ніхто не гарантує, що всі ці новинки будуть реалізовані в їх майбутньому парку безпілотних літальних апаратів, але виглядають вони цілком доцільно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *