Вчені довели теорію народження Всесвіту від Великого Вибуху

Вчені Інституту гравітаційної фізики в Потсдамі (Німеччина) довели, що Всесвіт народжений від Великого Вибуху. Астрофізики впевнені, що ніякі інші сценарії і теорії, відповідно до останніх досліджень, не підходять, повідомляє Physical Review D.


“Різноманітні теорії розроблені щоб пояснити” гладку “структуру нашого Всесвіту на момент її народження, і знайти умови для її формування. Ми змогли довести, що картина протилежна – при них виникають досить потужні збурення, що призводять до колапсу системи “ , – розповів автор дослідження Жан-Люк Ленерс.

Інші сценарії народження Всесвіту призводять до змін в структурі, породжуючи “альтернативні”, більш активні і нестабільні універсуми. При цьому шанси, що з’явиться саме останні, набагато вище, ніж можливість появи нашої. У зв’язку з цим, залишається тільки один ймовірний варіант – теорія Великого Вибуху, який породив Всесвіт.

На даний момент вчені шукають спосіб примирити теорію відносності і квантову механіку, а так з’ясувати, яким чином квантові флуктуації при високій щільності матерії придушувалися.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *