У Чумацькому Шляху виявлена ​​високотехнологічна цивілізація інопланетян

У Чумацькому Шляху виявлена ​​високотехнологічна цивілізація, яка здатна встановити контакт із Землею. До такого висновку прийшли американські фахівці, пише TechNews.


Вчені, модифікувавши рівняння Дрейка, зробили висновок, що в межах Чумацького шляху існує інопланетна цивілізація. Застосувавши дане рівняння можна з’ясувати кількість позаземних культур, що знаходяться в різних галактиках. На їхню думку, інопланетяни мають засоби зв’язку з Землею, і скоро встановлять контакт з людством.

Інопланетна цивілізація знаходиться на відстані рівному десяти кілопарсек від Сонця. При цьому було встановлено, що контакт з людством може не відбутися, оскільки для позаземного життя існує загроза. Справа в тому, що на даній ділянці галактики спостерігаються потужні гамма сплески, які можуть знищити планету прибульців.

Однак заява вчених залишається всього лише гіпотезою, оскільки достовірних підтверджень цьому поки немає. Проте, фахівці мають намір довести свої висновки за допомогою космічних обсерваторій TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite) і JWST (James Webbb Space Telescope).

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *