Вчені довели існування загадкових і небезпечних блукаючих хвиль

Дуже давно виникли розповіді моряків про так звані блукаючі хвилі. Це хвилі величезного розміру, які з’являються посеред океану без будь-яких видимих причин. Раніше вважалося, що подібні речі – це всього лише фантазії моряків, які довгий час не бачили суши. Але потім виявилося, що щось в цих оповіданнях є і реальне. Вчені заговорили про те, що величезні блукаючі хвилі дійсно можуть виникати, інформує supreme2.ru .

Вчені відзначають, що розрізнити блукаючі хвилі можна за допомогою супутника. Це довело, що вони насправді існують. За словами фахівців, такі хвилі повинні бути за їхніми розрахунками в два рази більші, ніж «висота хвилі», яка дорівнює середньому значенню трьох хвиль великого розміру в певний час. Тобто блукаючі хвилі дійсно можуть бути смертоносними.

Вчені відзначають, що механізми виникнення таких хвиль вже визначаються. Але, на жаль, поки що неможливо їх передбачити. А адже це врятувало б багато життів. Досить було б за кілька хвилин попередити пасажирів корабля або людей, що знаходяться на самотньому маяку.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *