Вчені з’ясували, які умови потрібні для існування прибульців

Американські вчені назвали кілька умов, при яких можливе існування прибульців. Матеріали дослідження опубліковані в виданні arXiv.org, пише TechNews.


Питання про існування позаземних цивілізацій з’явилися у людей давно. Пік припав на 1969 рік, коли космонавти повернулися з Місяця. Щоб оцінити ймовірність зустрічі людини і прибульця, астроном Френк Дрейк створив якусь формулу, що дозволяє прорахувати число заселених планет в Галактиці. Відкриття оскаржив фізик Енріко Фермі.

У відповідь на парадокс Фермі з’явилося поняття «унікальності Землі», які стверджують, що для виживання інопланетян необхідні особливі умови, яких немає на Блакитний планеті. Довгі роки вважалося, що саме з цієї причини людина не зустрічався з цими істотами.

Вчені під керівництвом Соріано спробували відповісти на старе, але не вирішене питання, з’єднавши парадокс Фермі і математичні розрахунки Дрейка. У стару формулу експерти ввели два нових параметра – кількість інопланетних рас і час їх існування. Зробивши прості розрахунки, експерти вивели показник 0,5%. При великих просторах Всесвіту з такою часткою ймовірності зустріти НЛО вкрай складно.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *