У “Лабораторії Касперського” назвали головну загрозу людству

На прес-конференції в “Лабораторії Касперського”, присвяченій фестивалю Kaspersky Geek Picnic, футуролог Жан-Крістоф Боні назвав головну загрозу людству в 21-му столітті, якою, на його думку, є штучний інтелект, пише TechNews.

Футуролог вважає, що навіть ядерні бомби не несуть в собі стільки небезпеки, як кібератаки і ведення воєн з використанням ШІ.

Останнім часом ведеться безліч відкритих і засекречених проектів, присвячених створенню та вдосконаленню різних форм штучного інтелекту, і далеко не всі з них призначені для використання в мирних цілях. Використання кібератак може повністю паралізувати діяльність не тільки окремих міст, але й країн і навіть материків. Підключення до цих процесів ШІ може призвести до абсолютно непередбачуваних результатів і виходу ШІ з-під контролю.

Вчений підкреслює, що серед людей переможців у цій війні може і не виявитися. Для ШІ не стане перешкодою будь-яка кіберсистема, як може не виявитися різниці між воюючими сторонами, що може призвести в найгіршому своєму варіанті до повного знищення людства.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *