Вчені пояснили, що відбудеться, якщо «закопати» атмосферу Землі

Вчені вивчають ймовірність можливого загасання Сонця. В такому випадку необхідно буде «розігріти» поверхню Землі. Одним із способів є знищення шарів атмосфери шляхом «закопування» її в яму. Як це реалізувати на практиці розповіли американські вчені.

Фахівці акцентували увагу на тому, що для «закопування» атмосфери потрібно яма глибиною мінімум 1600 км. Навіть якщо мільйон чоловік за допомогою техніки почнуть рити її, то на це піде мінімум 40 років. Занурившись в яму, відсутність атмосфери призведе до стрімкого зростання температури на поверхні.

Контролювати це можна буде шляхом зменшення обсягу повітря в ямі. Також це допоможе стабілізувати рівень тиску, який стрімко впаде після реалізації проекту. Вчені підкреслили, що з надр Землі буде йти вгору тепло, а це в свою чергу призведе до розширення молекул і підняття атмосфери і тоді все стане на колишні місця і гроші людство викине на повітря. Крім цього, атмосферу можна завантажити в спеціальні балони, щоб стиснене повітря не займало багато місця.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *