Насіння соняшнику завдає шкоди людині – Вчені

Вчені прийшли до висновку, що соняшникове насіння не завжди приносять користь людині. Фахівці розповіли, які негативні наслідки вони несуть для організму.За словами дослідників, любов насіння негативно позначається на усмішці людини. Розкусуванні шкірки передніми зубами призводить до мікротріщин емалі і оголення нервових закінчень. Сам процес поїдання насіння провокує розвиток карієсу.

Вчені також розповіли, що колосальної шкоди насіння приносять фігурі. Енергетична цінність насіння соняшнику становить 2385 кДж, або ж 570 Ккал на 100 грам. Крім того, насіння володіють великою кількістю жирів. Варто відзначити, що на 100 грам насіння доводиться 49,5 грам жиру.

Також насіння негативно впливають на травну систему людини. Постійне вживання насіння призводить до печії, а вона, в свою чергу, є передвісником гастриту, виразки та інших хвороб шлунково-кишкового тракту. Негативний шкоду насіння надають і на кістки людини. Як відомо, поля соняшнику зазвичай розташовуються біля автодоріг, а самі рослини вбирають в себе вихлопні гази. За період дозрівання в насінні соняшнику накопичується велика кількість кадмію, важкого і отруйного металу. Цей метал руйнує механізм засвоєння кальцію, тому кістки людини стають досить тендітними.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *