Смак кави сильно зміниться до 2050 року, – вчені

Як зміна клімату вплине на смак кави

Любителі напою, що бадьорить незабаром будуть дуже засмучені: вчені вважають, що смак кави сильно зміниться до 2050 року, пише healthinfo, передає TechNews.

Нещодавно опубліковані дослідження про зміни клімату засмутили всіх любителів ароматного напою: виявляється, в найближчому майбутньому більше половини нинішніх кавових плантацій Ефіопії стануть непридатними для вирощування кави. Аналогічні прогнози дають і по іншим «кавовим країнам»: до 2050 року в Бразилії, Індонезії і Колумбії кавові плантації скоротяться вдвічі.

Примхливі боби

Чому так відбувається? Адже з глобальним потеплінням стає спекотніше, а кава любить саме такий клімат! Виявляється, не все так просто.

Справа в тому, що смак кавових зерен залежить від безлічі факторів, у тому числі від навколишнього середовища. У цьому вони схожі на виноград. Тому один і той же сорт кави, вирощений в двох різних країнах (або навіть на різних схилах однієї гори), буде мати різні відтінки смаку.

Коли сільськогосподарських земель в Ефіопії, Бразилії та інших країнах стане менше, кавові плантації можна перенести в гірські місцевості, в більш сприятливий клімат. З одного боку, це потенційно збільшить доступну для вирощування кави землю в чотири рази, з іншого, такі різкі зміни зовнішнього середовища, температури і грунту обов’язково позначаться на кавовому смаку.

Кавовий резервний фонд під загрозою

До того ж доведеться пересадити мільйони кавових дерев, а слідом за ними повинні переїхати люди, які працюють на цих плантаціях. Можливо, виробникам вдасться за допомогою генної інженерії зробити каву більш стійкою до спеки і посухи. В іншому випадку платити доведеться любителям випити чашечку кави: вона стане не тільки менш смачною, але і більш дорожчою.

Коли в 2014 році в Бразилії сталася посуха, ціни на каву зросли в два рази. Уявіть, що буде, якщо у всіх виробників кави почнеться така проблема?

В Ефіопії це вже відчувають. Жаркіші і сухі сезони заважають фермерам витримувати той же обсяг виробництва, що і раніше. Ефіопський сорт арабіка дуже чутливий до будь-яких змін клімату. Ще одна проблема – загибель диких кавових сортів. Їх як і раніше багато в Ефіопії, яка вважається батьківщиною кави. Фермери періодично використовують дикороси, щоб поповнити свій запас насіння. Якщо цей «світовий кавовий запас» загине, наслідки відчує весь світ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *