Вчені назвали умови для колонізації Титану

Вчені з інституту астрофізики штату Техас і Каліфорнійського технологічного інституту вирішили розповісти, коли людство може розраховувати на початок колонізації супутника Сатурна, Титана. Для початку, запевняють дослідники, необхідно навчитися отримувати енергетично запаси з доступних на Титані ресурсів.

Тільки після цього можна буде почати розмову про будь-яку колонізацію. Згідно з даними дослідників, відповідною сировиною, найімовірніше, стане ацетилен і метан. Титан вважається одним з головних кандидатів на колонізацію людей серед всіх небесних тіл Сонячної системи.

За оцінками дослідників, рідких вуглеводнів на об’єкті в десятки разів більше, ніж всієї нафти і природного газу разом узятих на Землі. Автори впевнені в тому, що джерелом енергетичного підживлення для поселень можуть послужити ядерні електростанції. Для того, щоб робота реакторів проходила коректно  потрібно буде радіоактивне паливо, на кшталт ізотопів урану. Їх можна привозити з Землі або ж добувати з силікатних порід.

Швидше за все, паливо буде знаходитися глибоко під водою і льодом, тому його вилучення з надр Титана ризикує стати не тільки надзвичайно дорогим, але і трудомістким. Іншим способом отримання електрики вважається спалювання метану і наступний за цим електроліз з поділом води на кисень і водень. Остання з реакцій, звичайно ж, потребує значних витрат енергії, тому для запуску електролізної установки дослідники пропонують використовувати ядерні електростанції.

Источник:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *