У Римі зробили дивовижну археологічну знахідку біля Колізею

Стародавні руїни будівлі збереглися завдяки пожежі

У Римі робітники під час будівництва метро виявили дерев’яний будинок, який був побудований в II-III столітті нашої ери.

 Археологи переконані, що будинок, в якому було два приміщення, зберігся завдяки пожежі. Через особливі кліматичні і температурні умови деревина зберігається довгий час, передає CNN,пише TechNews.

Ділянка біля Колізею була відкрита будівельними працівниками в минулому році, коли вони копали вал в тунелі нової лінії С в метро Риму. Однак лише на цьому тижні археологи виявили, що саме вони знайшли під час розкопок.

За даними видання, будинок має відношення до Помпеї. Стіни будівлі прикрашені фресками, а на підлозі викладена чорно-біла мозаїка. Версія про пожежу була підтверджена завдяки знайденими усередині скелетами кішки і собаки.

Через те, що вогонь, який зруйнував будинок, залишив деякі речі недоторканими, відкриття є особливо цікавим. Зокрема, збереглися дерев’яні балки, які в звичайних умовах могли б зіпсуватися століттями назад.

Варто відзначити, що минулої весни в районі будівництва лінії С, яке почалося в 2007 році, була виявлена армійська казарма.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *