Модернізований багатоцільовий транспортер МТ-ЛБШ з модулем “Шквал”

Україна відновить виробництво радянських бронетранспортерів МТ-ЛБ (багатоцільовий транспортер (тягач) легкий броньований), пише TechNews.

Про це сказав президент Петро Порошенко під час відвідування Харківського транспортного заводу в березні цього року.

“Днями було затверджено держоборонзамовлення на 2017 рік. Там є робота і для [заводу імені] Малишева, і для Львівського, Миколаївського, Київського, Житомирського бронетанкових заводів. Приємна новина: там є замовлення і для Харківського тракторного. Будемо починати відновлення нашого спецвиробництва. Тому що наші МТ-ЛБ дуже добре зарекомендували себе під час оборони держави. Ніхто, крім вас, людей з інституціональною пам’яттю, швидко розпочати це виробництво не може”, – сказав він.

Виробництво МТ-ЛБ уперше було розпочато в 1964 році. Після розпаду Радянського Союзу виробнича база залишилася в Україні на Харківському тракторному заводі.

Багатоцільовий транспортер масою 9,7 тонни оснащений сталевою катаною бронею і здатен розвивати швидкість до 61 кілометра на годину. Запас ходу машини становить 500 кілометрів. МТ-ЛБ призначений для транспортування людей і вантажів, а також для використання як артилерійського тягача.

джерело

2 thoughts on “Модернізований багатоцільовий транспортер МТ-ЛБШ з модулем “Шквал”

 • 11.06.2017 at 10:01
  Permalink

  Навешать боевой модуль мало. Он во первых устарел. Во-вторых он проектировался как именно транспортное, а не боевое средство. У него практически нет брони и слабое днище.

  Reply
 • 11.06.2017 at 18:48
  Permalink

  а,как же десоветизация?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *