Українці масово відмовляються від російських сайтів

Результати нових досліджень показали, що українці, після новини про заборону кількох сайтів, стали частіше користуватися українськими джерелами, пише TechNews.

Рейтинг популярних сайтів за травень 2017, що проводиться CMeter, показав, що українці стали частіше користуватися українськими джерелами.

Травень приніс гучні новини про блокування російських ресурсів, що викликало чималий ажіотаж в мережі. Так, ці новини впевнено закріпили на другому місці рейтингу популярних сайтів Youtube.com завдяки зниженню охватов Vk.com на 2,2%. На першому місці, як і раніше, Google.com + Google.com.ua, пише TNS Kantar.

Цікаві зміни відбулися і в першій 30-ці популярних ресурсів. Yandex.ua + Yandex.ru і Mail.ru втрачають охоплення, але не втрачають позицій.

Рекордсменом по зростанню в травні став сайт Opera.com, який набрав додаткових 15,5% охоплення і вперше увійшов в ТОП-30 взагалі. На переможній хвилі зростання також знаходиться охоплення Facebook.com, яке виросло на 7,5% і підняло соцмережа з 6 на 4 місце рейтингу. На третьому місці за величиною приросту охоплення новинний ресурс 24tv.ua з 5% зростанням.

джерело

Одна думка про “Українці масово відмовляються від російських сайтів

  • 17.06.2017 at 21:00
    Permalink

    Це абсолютна брехня!!! Українці відмовляються не тому, що ці сайти втратили популярність, або не цікаві, а тому, що до них НЕМА ДОСТУПУ ! Але це явище тимчасове, мине зовсім небагато часу, і ці сайти відновлять попит! Всім добре відомо, що ЗАБОРОНА – це кращий спосіб знайти нове рішення її обійти!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *