NASA показали концепт футуристичного марсохода

Новий ровер буде перевозити пілотовані місії по Червоній планеті.

Концепт нового марсохода представили на заході Summer of Mars в Космічному центрі імені Кеннеді. Ровер працює на електродвигуні, живиться від 700-вольтової батареї і декількох сонячних панелей. Транспортний засіб функціонально розділеній навпіл: в передній частині знаходиться кабіна управління, оснащена навігаційним і радіоустаткуванням, в задній – лабораторія, пише TechNews.

Прототип створений компанією Parker Brothers Concepts, яка зазвичай розробляє транспортні засоби для кіно і телебачення. Марсохід NASA виконаний повністю з алюмінію і вуглецевого волокна. Його довжина становить 8,5 метрів, а ширина – 4 метри. Всередині можуть розміститись чотири астронавта.

«Даний проект допомагає проаналізувати історію наших зусиль з дослідження Марса і поглянути в майбутнє – на те, що планується», – сказала Ребекка Шіреман, помічник менеджера зі зв’язків з громадськістю в Космічному центрі імені Кеннеді.

Незважаючи на те, що марсохід трішки громіздкий, він може розганятися до 110 км/год. Однак, з огляду на атмосферу і ландшафт Червоної планети, ровер навряд чи буде працювати на швидкості понад 24 км/год.

Нова розробка дозволить космічним дослідникам подорожувати і працювати в високотехнологічній мобільній лабораторії з системами життєзабезпечення, навігації та зв’язку, побудованої з матеріалів, підібраних спеціально під марсіанські умови.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *