Німецькі вчені наблизилися до освоєння ядерного синтезу

Стало відомо, що група німецьких вчених з університету Макса Планка розпочала роботу зі створення нового виду енергії з ядерного синтезу. Їм вдалося максимально наблизитися до освоєння ядерного синтезу, про що вони розповіли в статті для профільного видання.

В ході експериментів вчені підігрівали велику кількість чистого водню, і це дозволило створити імітацію необхідних умов для сонячного ядра. Це провокує потребу в приєднанні атомів один до одного, що призводить до вивільнення неймовірно великої кількості енергетичного потенціалу. Це формує ядерний синтез.

Зараз на півдні Франції створюється лабораторія, і після закінчення робіт усередині реактора можна буде провести взаємодію плазми і електричного струму, що дозволить повністю розплавити речовину. Створити механізм вироблення ядерного синтезу вченим вдалося після винаходу ними спеціального контролера. За допомогою нього вдалося сповільнити потік електронів в реакторі, запобігаючи його руйнуванню.

Вчені вважають, що розуміння і створення цього методу контролю є подоланням важливого етапу на шляху до розробки повноцінного технологічного потенціалу.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *