Google винайшла новий спосіб взаємодії зі смартфоном

Наступне покоління Google Pixel може отримати повноцінну тач-панель для управління окремими функціями смартфона. Це випливає з матеріалів нового патенту компанії, зареєстрованої Відомством з патентів і товарних знаків США. В описі винаходу значиться, що додаткова сенсорна поверхня зможе запропонувати користувачам кілька нових режимів роботи з пристроєм і підвищить зручність його використання.

Функціональність тач-панелі, яка, згідно з матеріалами патенту, стане повноцінним елементом майбутнього пристрою, буде комплексною і зможе змінюватися в залежності від виконуваного завдання. Так, сенсор самостійно визначить, який додаток запущено в даний момент, і автоматично підлаштується під його особливості. Наприклад, при прослуховуванні музики за допомогою тач-панелі можна управляти гучністю відтворення, перегортати і перемотувати треки.

Площа сенсорної панелі, яку розмістять ззаду, буде достатньою для комфортного взаємодії і управління смартфоном. Якщо вірити опису винаходу, новий елемент займе майже половину задньої кришки пристрою і буде суміщений зі сканером відбитків пальців. Відзначається також, що тач-панель зможе розпізнавати посилені натискання по аналогії з інтерфейсом 3D Touch від Apple. Такий метод введення може виявитися бажаним в іграх.

Джерело: androidinsider.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *