Користувачі знайшли новий спосіб вивести iPhone з ладу

Користувачі операційної платформи iOS 10 знайшли нові помилки системи, а також спосіб, щоб вивести iPhone з ладу. Користувачі на форумах в Мережі стали писати про знайдені баги і способах перевірки існуючої помилки.

Повідомляється, що для того, щоб вивести iPhone з ладу, користувачам необхідно зайти в налаштування, потім в «Центр управління» і затиснути одночасно одну з клавіш в нижньому ряду. За словами учасників форумів, це може бути сенсорна кнопка калькулятора, будильника або ж камери. Потім одночасно необхідно затиснути режими Night Shift і AirDrop. З’ясувалося, що після проведення подібних дій мобільний пристрій починає зависати і не реагувати на команди. Для відновлення роботи гаджет потрібно перезавантажити.

Автори, що знайшли новий спосіб збою роботи Iphone, заявили, що така помилка знайдена на всій системі iOS 10. Користувачі перевіряли подібний спосіб на моделях iPhone 5s, 6 і 6s. Нагадаємо, що на початку поточного року фахівець з кібербезпеки також знайшов баг в роботі оновленої роботи. Як стверджує експерт, зависання може провокувати натискання одного з елементів емодзі.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *